Het Ladies zomer golfseizoen is weer geopend!

28-03-2025

Op dinsdag 25 maart is het Ladies zomer golfseizoen weer geopend met een gezelligheidswedstrijd en aansluitend een etentje in het clubhuis van onze golfclub De Loonsche Duynen.
 
40 Dames hadden zich aangemeld voor de Texasscramble wedstrijd en al bij binnenkomst ontstond er een gezellige discussie over vanaf welke tee (orange, rood of blauw) je het beste welke hole kon afslaan, want dat was één van de opdrachten in deze wedstrijd. Samen bleken we in staat super veel Stablefordpunten te verzamelen want de scores lagen tussen de 53 en 64 Stablefordpunten!
  • 1e prijs met 64 Stf.punten: Zhen Mei, Ingrid, Berna en Marije
  • 2e prijs met 63 Stf.punten: Hanny, Ineke, Marietje en Yvonne
  • 3e prijs met 63 Stf.punten: Elly, Tonny, Ell en Lilian
Tonny had voor fleurige bossen tulpen gezorgd en daarmee konden de dames gehuldigd worden voor hun mooie prestaties!
 
Na afloop van de wedstrijd hebben we nog gezellig samen kunnen genieten van een soepje en een heerlijk hoofdgerecht en kijken wij ernaar uit om vanaf april weer volgens de Ladiesday Kalender te gaan spelen: dus iedere maand een Q-Ladiesbeker, een Q-Stablefordwedstrijd, een Eclectic-wedstrijd en een spelwedstrijd. Schrijf je op tijd in, dan ben je er zeker van dat je mee kunt doen!
 
Gezellig! Tot dinsdag!

Namens de Ladiesdaycommissie: Petra | Tonny | Lenie | Marielle | Patricia

Het Ladies zomer golfseizoen is weer geopend!

« Terug